Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Akvarel na kartonu, 57 x 75 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Bedřich Černý spolu s přípisem s určením. Vystudoval u prof. Pirnera a Maška, věnoval se především akvarelům s motivy Staré Praha a interiérům chrámů. Autor viz T 1/145.